DVS - elektronika dla drogownictwa

Z każdym rokiem ruch na naszych drogach ulega nasileniu. Coraz więcej osób korzysta na co dzień z samochodu, przez co rośnie też liczba zagrożeń, zwłaszcza dla pieszych. To właśnie oni są najbardziej bezbronnymi uczestnikami ruchu drogowego, których trzeba szczególnie chronić. Oczywiście największe znaczenie ma zachowanie czujności przez kierowców, ale można im w tym pomóc stosując aktywne znaki drogowe. Zwracają one uwagę kierujących zarówno na newralgiczne miejsca na drodze, jak i ostrzegają ich przed nadmierną prędkością.

Specjalistyczne produkty dla drogownictwa

Każdy z nas ma świadomość tego, jak wiele niespodziewanych sytuacji może nas spotkać na drodze. I to niezależnie od tego, czy poruszamy się pojazdem mechanicznym, czy też pieszo. Od lat głośno mówi się o konieczności przestrzegania zasad ruchu drogowego oraz o tym, jak ważne jest wprowadzanie kolejnych rozwiązań, które sprawią, że wszyscy użytkownicy dróg będą po prostu bezpieczniejsi.

Możliwości jest oczywiście wiele, ale dużą skutecznością wyróżniają się w tym przypadku aktywne znaki drogowe, takie jak chociażby podświetlany, aktywny znak D6 z zasilaniem solarnym czy wyświetlacze prędkości RDW. Doskonale spełniają one swoje zadanie, co zostało zresztą udowodnione. W miejscach, w których zamontowane zostały takie znaki drogowe odnotowano spadek liczby wypadków, co jest wyjątkowo dobrą informacją.

Tysiące zrealizowany projektów

    Dzięki naszej ciężkiej pracy, kreatywności i innowacyjnemu podejściu do szeroko pojętej elektroniki dla drogownictwa udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Efektem naszej współpracy jest ponad 12000 zrealizowanych projektów, które skutecznie zwiększają bezpieczeństwo na drogach. Jesteśmy dumni, że nasza pasja jest przekuwana w tak funkcjonalne i potrzebne produkty, które służą wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Dlatego prezentujemy niektóre z naszych realizacji, które już od jakiegoś czasu doskonale spełniają swoje zadanie nie polskich i zagranicznych drogach.

Podnosimy bezpieczeństwo na drogach całej Polski

   Na naszej mapie oznaczyliśmy wszystkie województwa, w których do tej pory zrealizowaliśmy projekty zwiększające bezpieczeństwo pieszych. Stawiamy jednak na ciągły rozwój, a dzięki świetnej jakość naszych znaków i zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań zasięg naszych usług wciąż się zwiększa.

 

    Jeśli w Twojej okolicy znajdują się jakieś niebezpieczne miejsca na drogach, kliknij na mapce odpowiednie województwo i przekaż nam informację na ten temat. Skontaktujemy się z odpowiednimi organami samorządowymi, aby zwrócić ich uwagę na istniejący problem i wspólnie wypracować rozwiązania, które zwiększą wasze bezpieczeństwo.